Kontakt:
Asociace konopných klubů

Přihláška do klubu

 

Naše asociace zastupuje 80 lidí se zájmem stát se zakládajícími členy konopných klubů s působností po celé České republice. Na našem webu sdružujeme stovky zájemců o členství v těchto klubech.

Jaký je náš cíl?

Usilujeme o změnu zákona v otázce konopí a o ukončení prohibice konopí v České republice. Chceme regulaci konopí podle vzoru Německa, tzn. legalizaci samopěstování pro osobní potřebu pro všechny osoby starší 18 let a pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí pěstovat, možnost sdružit se v konopných klubech a přenést svoje právo pěstovat na klub. Po změně zákona máme ambici přesunout 10 000 lidí z ilegálního trhu na trh legální, čímž oslabíme černý trh. Zároveň budeme v klubu od členů sbírat anonymizovaná data a pomůžeme státu získat reálná data o užívání konopí v České republice.

Jak bude vypadat takový klub?

Konopný klub zvenku nebude mít žádnou reklamu, vstup bude povolen jen osobám starším 18 let. Po vstupu se nový člen dostane pouze do kanceláře, kde proběhne vstupní pohovor a registrace. Klub bude mít část prostor určenou pro pěstování a sušení rostlin. V klubu bude společenská místnost, kde bude probíhat výdej konopí, členové si budou moci vyzkoušet vaporizaci nebo sdílet svoje zkušenosti s konopím s ostatními členy klubu. Veškerý provoz klubu bude napojen na moderní IT software, kde členové budou mít možnost sledovat svou spotřebu a další informace při zachování ochrany osobních údajů.

Co děláme proto, aby se situace v ČR změnila a naplnili jsme naše cíle?

Spolupracujeme na přípravě zákona při úřadu vlády, šíříme povědomí o nutnosti změny v oblasti konopné politiky, natáčíme videa a vysvětlujeme veřejnosti výhody regulace konopí a rozdíl mezi konopnou prohibicí. Spojili jsme síly s renomovanou právní kanceláří, která nám pomáhá tvořit právní aspekty pro asociaci a budoucí konopné kluby. Spolupracujeme s tvůrci IT systému z USA, kde jejich zkušenosti nám pomáhají fungovat podle budoucích státních regulací.

 

Pro další informace kontaktujte:
Jméno: Martin Podešva
Pozice: Předseda AKK
Email: info@asociacekk.cz

 

Přihláška PDFlogo klubu